Profil firmy

ClinMed Pharma jest polską firmą prowadzącą badania kliniczne na zlecenie (CRO). Współpracujemy z firmami farmaceutycznymi, innymi CRO i firmami biotechnologicznymi na wszystkich etapach badań klinicznych oraz w ramach badań nieinterwencyjnych.

Naszą misją jest dostarczanie usług wysokiej jakości z zachowaniem indywidualnego podejścia do klienta oraz dostosowywanie naszych usług do potrzeb klientów

Personel ClinMed Pharma cechuje duże zaangażowanie we wszystkie projekty, co zapewnia nie tylko właściwe prowadzenie badań klinicznych zgodnie z obowiązującymi lokalnymi przepisami prawa, zasadami GCP i standardowymi procedurami operacyjnymi Sponsora, ale także dobre i długotrwałe relacje z badaczami oparte na profesjonalnym i rzetelnym podejściu do pracy.

Aby zachować naszą przewagę konkurencyjną, kładziemy nacisk na spersonalizowane usługi dopasowane do potrzeb klienta oraz szybszy czas reakcji, dzięki czemu skracamy czas trwania procesu niezbędnego do zatwierdzenia leku przez odpowiednie organy rejestracyjne.

Oferujemy również wsparcie dla globalnych firm CRO w procesie przygotowania badań, przedkładania dokumentacji do organów rejestracyjnych i komisji bioetycznych, monitorowania badań i czynności zamykających, a także monitorujemy outsourcing.

Nasza doskonale wykwalifikowana i przeszkolona kadra monitorów badań umie pracować pod presją czasu, jest zaangażowana w realizację projektów, proaktywna i otwarta na nowe wyzwania. Jesteśmy w stanie wdrożyć wszystkie sugestie Sponsora z dużą elastycznością i w wymaganych terminach.